top of page
trainings page image

Eğitimlerimiz

AWS sertifikalı eğitmenlerimizle bulut teknolojilerini keşfedin.

Temelden uzmanlık seviyesine kadar kurumlarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış geniş bir eğitim programı sunuyoruz. Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi eğitimlerimizle çıtayı bir üst noktaya taşıyoruz.

 

Bir çoğu AWS bünyesinde çalışmış olan AWS sertifikalı eğitmenlerimizle AWS servislerini anlama, mimari tasarımlar yapma, mevcut uygulamaların modernizasyonu, cloud geçişleri ve maliyet optimizasyonunu birlikte pratik yaparak öğreniyoruz.

Temel Seviye Eğitimler

Temel seviye eğitim programları, AWS'e giriş yapmak isteyen ve bulutun sadece teknik yönünü değil teknik olmayan finansal, satış, pazarlama, yönetsel yönlerini de öğrenmek isteyenler için kapsamlı bir müfredata sahiptir. AWS'in sağladığı servislerin özelliklerini, güvenlik yönetimini, hesap yönetimini, ağ mimarisini ve servislerin birbiriyle olan etkileşimini detaylarıyla öğrenme imkanı bulacaksınız.

İleri Seviye Eğitimler

İleri Seviye eğitimlerimiz, AWS servisleriyle ilgili daha karmaşık ve derinlemesine bilgi sahibi olmak ve kurumsal gereksinimlerinize uygun kompleks projeleri yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve becerileri sağlamaktadır. Bu eğitimlerde yüksek performanslı, güvenli, ölçeklenebilir ve olağanüstü durum senaryolarına uygun sistemler oluşturmak gibi konuları ele alıyoruz.

Profesyonel Eğitimler

Profesyonel eğitimlerimiz, güvenli, optimize ve modern uygulamalar tasarlamayı ve AWS'deki süreçleri otomatikleştirmek için gereken gelişmiş bilgi ve becerileri edindirmeyi amaçlamaktadır. 

Uzmanlık Eğitimleri

Uzmanlık eğitimleri, spesifik AWS servisleri yada tasarım kalıplarına odaklanan, tamamen uygulama ağırlıklı eğitimlerden oluşur. Herhangi bir AWS deneyimi gerektirmez ancak en az temel seviye AWS bilgisine sahip olmanızı tavsiye ediyoruz. Özel olarak hazırlanmış lab uygulamalarıyla tamamen hands-on deneyim kazanıyor, kullandığımız servislerin detaylarına iniyoruz.

Yapay Zeka ve Makine  Öğrenimi Eğitimleri

Yapay zeka ve makine öğrenimi eğitimlerimizde AWS'in Amazon SageMaker, Amazon Kendra, Amazon Rekognition, Amazon Comprehend, Amazon Lex, Amazon Personalise, Amazon Forecast, Intelligent Document Processing gibi pek çok AI ve ML servisini derinlemesine öğreniyor, fonksiyonel uygulamalar geliştirerek bilgi ve becerilerimizi geliştiriyoruz.

bottom of page