top of page
about us icon

Biz
Kimiz?

Bizler yaratıcı düşünce sahibi, mühendis, analist, tasarımcı ve inovasyon uzmanlarından oluşan  farklı düşünmeyi ve problem çözmeyi seven bir ekibiz. İnsanı odağına alan deneyimler tasarlayarak dijital dönüşümünüze yardımcı oluyoruz. 

About Us page image
İnsan odaklı çözümler

Fleon Technology olarak bulut bilişim ve fintech alanlarında danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunuyoruz. Bulut bilişim teknolojileri kullanarak kurumlarınızın verimliliğini ve maliyet optimizasyonunu artırmak için özveriyle çalışıyoruz.

12 yılı aşkın süredir dünya genelinde önde gelen teknoloji ve finans şirketleriyle çalışıyor, teknolojik gelişmelere ayak uydurmak ve en son trendleri takip etmek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. 

Ekibimiz, tamamı AWS sertifikalarına sahip, bir kısmı bizzat AWS bünyesinde yıllarca çalışmış yazılım mühendisleri, yazılım mimarları ve üst düzey yöneticilerden oluşmaktadır.

Yıllar boyunca çözüm, eğitim ve danışmanlık ortaklığı yaptığımız İngiltere, Amerika, Fransa, Lüksemburg, Polonya, Almanya, Hollanda, İrlanda, İspanya, Hong Kong, Hindistan, Singapur, Avustralya, İsrail, Arjantin, Türkiye ve Tunus'taki kurumsal müşterilerimize hem yüz yüze hem de online eğitim ve danışmanlık hizmetleriyle hala destek olmaya devam ediyoruz.

Danışmanlık ve eğitim hizmetlerimiz, işletmelerin bulut teknolojilerine geçişlerinde rehberlik etmek, modernizasyonlarını sağlamak, güvenliklerini ve verimliliklerini artırmak ve maliyetlerini azaltmak için tasarlanmıştır. 

Fleon Technology olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak için özenle dinliyor ve onlarla birlikte çalışarak, ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

Az çoktur

Fleon Technology olarak Az Çoktur felsefesini benimsiyor, gereksiz karmaşa yerine basitlik ve işlevselliği temel alan bir yaklaşımı tercih ediyoruz. Bu sayede daha odaklı, anlaşılır ve kullanışlı çözümler sunuyoruz.

Müşteri Odaklıyız

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve zorluklarını baz alarak çözümlerimizi tasarlıyoruz.

Büyük Düşünüyoruz

Cesaret ve ilham veren bir vizyon oluşturuyor, büyük fikirleri teşvik ediyoruz.

Güven Kazanıyoruz

Güven ve güvenilirlik, her gün yeniden kazanılması gereken en önemli değerimizdir.

Yüksek Standartlarda Israrcıyız

Sürekli olarak çıtayı yükseltiyor, yüksek kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

bottom of page